Про фірмуФірма ПРОГРЕТ заснована в 1992 році. За цей період конструкторським відділом нашого підприємства, в якому працюють висококваліфіковані інженери-розробники, програмісти, інженери-механіки і технологи, виконано ряд дослідно-конструкторських розробок, які впроваджені у серійне виробництво. В своїх розробках використовуємо передові технології і найсучаснішу елементну базу, включаючи мікропроцесорну техніку провідних світових виробників. Співпрацюємо з науковими закладами і багатьма підприємствами України та ближнього зарубіжжя. Це дозволяє нам випускати сучасну, надійну і конкурентноздатну продукцію.

Наприкінці 2010 року НВФ «Прогрет» впровадила систему управління якістю, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2009 «Системи управління якістю. Вимоги.» та отримала сертифікат якості. Сертифікат підтверджує не тільки якість кінцевого продукту, а й кожного технологічного процесу.

В лютому 2015 року НВФ "Прогрет" отримала сертифікат відповідності (СЕ) № 151299010 на автоматизовані вакуумні печі типу ТЕРМОДЕНТ Т-07.

Наші печі для відпалу кераміки, муфельні печі, воскотопки, електрошпателі, прилади вимірювання і регулювання температури застосовуються в ортопедичній стоматології, ювелірному виробництві та в інших галузях народного господарства.